Experience next-level innovation and performance with this advanced thrusting vibrator with remote control, designed to deliver powerful, targeted stimulation through a combination of deep motion and customizable vibration. Crafted from high-quality silicone with a soft velvety finish, this device feels smooth and comfortable against the skin while offering a premium, body-safe experience that enhances every moment.
Pretty Love Remi Thrusting Hands-Free Vibrator – Aqua
$64.99
+ Free ShippingThrillingly textured and shaped to delightfully direct all the butterfly power of this remote controlled vibrator to the very sweetest of spots, easily delivers tons of stimulation straight to desired areas.
Availability: 50 in stock
| Weight | 0.615 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 2.1 × 8.8 in |
| color | Aqua |
| material | Silicone |
| function | Thrusting |
| packaging | Box |
| function_2 | Vibrating |
| feature_1 | Multi-Vibration Patterns |
| feature_2 | Rechargeable |
| feature_3 | Silicone |
| manufacturer | Pretty Love/ Crazy Bull |
| country_of_manufacture | China |
| product_type | ST – Stimulators |
| prop_65_warning | No |
| specifications | Functions: 10 Vibration Functions, 10 Thrusting settings, Wireless remote control Material: Silicone Power: Magnetic USB rechargeable + 1 AAA Battery ( remote) Dimensions: Overall Length – 3.77 inches Insertable Length – 3.5 inches Width – 1.33 inches One Year Manufacturer Warranty |
| discontinued | f |
| closeout | f |
| hazerdous_material | f |
| battery_type | Rechargeable |
| insertable_length | 3.5 |
| total_length | 3.77 |
| keywords | For Her |
| upc | 6959532361803 |
| brand | Pretty Love |
| part_number | BI-300093W |











Reviews
There are no reviews yet.