The silky feel of silicone and water blend is long lasting and pleasurable. White and creamy thick formula that stay put.Condom and Silicone Toy Safe. Paraben Free & Pure Vegan.
Anal, Lubricants and Toy Cleaners
Intimate Earth Tushie Hybrid Anal Relax Glide – 2 oz
$38.99
+ Free ShippingTushie Anal Relaxing Thick Hybrid Glide is blended with Bisabol to relax and provide maximum comfort.
Availability: 34 in stock
| Weight | 0.175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.3 × 1.3 × 4.6 in |
| ounces | 2 oz |
| packaging | Bottle |
| feature_1 | Hybrid |
| manufacturer | Intimate Earth |
| country_of_manufacture | United States |
| product_type | LU – Lubricants |
| prop_65_warning | No |
| discontinued | f |
| closeout | f |
| hazerdous_material | f |
| keywords | For Her, For Him |
| upc | 850000918627 |
| brand | Intimate Earth |
| part_number | 058/60IE |






Reviews
There are no reviews yet.