This fabulous set is perfect for play time or training use. Featuring tapered shape and flared base for easy and comfortable enjoyment. With 3 sizes to choose, you will be sure to indulge in sweet delight anytime.
Beginner Anal Kit – Black
$56.99
+ Free ShippingThis fabulous set is perfect for play time or training use. Featuring tapered shape and flared base for easy and comfortable enjoyment. With 3 sizes to choose, you will be sure to indulge in sweet delight anytime.
Availability: 4 in stock
| Weight | 0.595 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 × 2.9 × 7.1 in |
| color | Black |
| material | Silicone |
| packaging | Box |
| feature_1 | Phthalate Free |
| feature_2 | Silicone |
| feature_3 | Waterproof (Submersible) |
| manufacturer | The Pleasure Company |
| country_of_manufacture | China |
| product_type | AN – Anal Products |
| prop_65_warning | No |
| specifications | 3 PC Set Warmed or Cold Use Phthalate free Silky Sooth Silicone Easy to Use Waterpoof Discreet Size |
| discontinued | f |
| closeout | f |
| hazerdous_material | f |
| insertable_length | 3.75 |
| total_length | 4.75 |
| keywords | For Her, For Him |
| upc | 762983300149 |
| brand | The Pleasure Company |
| part_number | TPCW2001K |








Reviews
There are no reviews yet.