Creamy white formula. Silky and Long Lasting. PH Balanced. Condom and Silicone Toy safe. Paraben Free & Pure Vegan.
Lubricants and Toy Cleaners
Intimate Earth Mojo Horny Goat Weed Hybrid Libido Glide – 4 oz
$41.99
+ Free ShippingMojo Hybrid Horny Goat Weed Libido Glide helps maintain erections and increase libido.
Availability: 22 in stock
| Weight | 0.305 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 1.5 × 5.6 in |
| ounces | 4 oz |
| packaging | Bottle |
| feature_1 | Hybrid |
| manufacturer | Intimate Earth |
| country_of_manufacture | United States |
| product_type | LU – Lubricants |
| prop_65_warning | No |
| discontinued | f |
| closeout | f |
| hazerdous_material | f |
| keywords | For Him |
| upc | 850000918665 |
| brand | Intimate Earth |
| part_number | 018/120MJ |






Reviews
There are no reviews yet.