The silky feel of silicone and water blended is long lasting and pleasurable. Super Thick formula that does not drip and stays put. Condom & Silicone Toy Safe.Paraben Free & Pure Vegan.
Anal, Lubricants and Toy Cleaners
Intimate Earth Mojo Hybrid Bisabol Relaxing Anal Glide – 4 oz
$41.99
+ Free ShippingMojo Anal Relaxing Hybrid Glide is blended with Bisabolol to relax and provide maximum comfort.
Availability: 18 in stock
| Weight | 0.305 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 1.5 × 5.7 in |
| ounces | 4 oz |
| packaging | Bottle |
| feature_1 | Hybrid |
| manufacturer | Intimate Earth |
| country_of_manufacture | United States |
| product_type | LU – Lubricants |
| prop_65_warning | No |
| ingredients | |
| discontinued | f |
| closeout | f |
| hazerdous_material | f |
| keywords | For Her, For Him |
| upc | 850000918689 |
| brand | Intimate Earth |
| part_number | 019/120MJ |






Reviews
There are no reviews yet.