The silky feel of silicone and water blend is long lasting and pleasurable. White and creamy thick formula that stay put.Condom and Silicone Toy Safe. Paraben Free & Pure Vegan.
Anal, Lubricants and Toy Cleaners
Intimate Earth Tushie Hybrid Anal Relax Glide – 8 oz
$46.99
+ Free ShippingTushie Anal Relaxing Thick Hybrid Glide is blended with Bisabol to relax and provide maximum comfort.
Availability: 15 in stock
| Weight | 0.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.9 × 1.9 × 7.3 in |
| ounces | 8 oz |
| packaging | Bottle |
| feature_1 | Hybrid |
| manufacturer | Intimate Earth |
| country_of_manufacture | United States |
| product_type | LU – Lubricants |
| prop_65_warning | No |
| ingredients | |
| discontinued | f |
| closeout | f |
| hazerdous_material | f |
| keywords | For Her, For Him |
| upc | 850000918641 |
| brand | Intimate Earth |
| part_number | 058/240IE |






Reviews
There are no reviews yet.